Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 1997 yılında sivil uçuşlarla hizmete girmiştir. Havalimanı'nın konumu Isparta ile Burdur arasında kalmaktadır.Isparta şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan havalimanı diğer havalimanlarına göre nispeten daha uzaktadır. 600 bin yolcu kapasiteli olan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı hem iç hat hem dış hat seferleri düzenlemektedir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı zaman zaman farklı okullardan gelen öğrencilere pilotaj eğitimi içinde sıkça kullanılan bir havalimanıdır. Önümüzde ki yıllarda ise Ankara Etimesgut'da ki Kara Havacılık okulunun Ispartaya taşınması ve havalananı'nın hem sivil hemde askeri olarak kullanılmasının önünü açmıştır.Isparta ülkemizin Akdeniz bölgesinde Antalya'nın hemen üstünde Burdur şehir merkezi yakınlarındadır. Güller diyarı Isparta'da tarih boyunca Hititliler, Lidyalılar, Romalılar gibi  birçok devlet hüküm sürmüştür bu tarihi kentin sokaklarını ve tarihi yapıtlarını görmek için Isparta uçak bileti alarak keşfe çıkabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanına Ulaşım

Taksi:Hızlı ve konforlu bir ulaşım için havalimanında bulunan taksilerle istediğiniz konuma yolculuk edebilirsiniz.
Havalimanı Servisleri:Her uçuş seferinden sonra havalimanının önünden kalkan araçlar sayesinde şehir merkezinde ulaşım sağlayabilirsiniz.
Araç Kiralama:Havalimanı yakınlarında bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde istediğiniz aracı kiralayıp kullanabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Kükürt, Dörtyol No:39, 32090 Keçiborlu/Isparta
Kodu: ISE
Telefon: (0246) 559 20 08
Havalimanı tipi: Sivil

Popüler Havalimanları

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı