Kütahya Zafer Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Kütahya Zafer Havalimanı

Kütahya Zafer Havaalanı, Türkiye’nin  Kütahya iline hizmet veren havaalanıdır. Kütahya’nın ve çevre illeri olan Afyon, Uşak illerinin ulaşım sorununu çözmek için faaliyete geçirilmiştir. Zafer Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 55 kilometre uzaklıktadır. 19 adet  Check-in noktası, iç ve dış hat terminali, yemek yeme noktaları ve banka ATM olarak içerisinde bir çok hizmeti barındırmaktadır.Ayrıca 250 araçlık otoparkı mevcuttur. İlk 15 dakikası ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kütahya uçak bileti artık yolcu.com’da.


Kütahya Zafer Havalimanı Ulaşım

Servis: Zafer Havalimanı’na şehir merkezinden 17:00  kalkışlı servisler bulunmaktadır.Ayrıca Uşak Merkez’den ve Afyonkarahisar Merkez’den 16:30 kalkışlı araçlarla Zafer Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.
Taksi: Terminal binasının çıkışında sizleri taksi durakları beklemektedir. Burada varacağınız konuma rahatlıkla gidebilirsiniz.
Rent A Car:  Terminal içinde bulunan kurumsal araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve konforunuza göre çeşitli özelliklerdeki araçları kiralayabilirsiniz.


Adres: 43800 Alibey/Altıntaş/Kütahya
Kodu: KZR
Telefon: 444 3 937


Popüler Havalimanları

Hakkâri Yüksekova Havalimanı
Phuket Uluslararası Havalimanı
Nassau Lynden Pindling Havalimanı