Mardin Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Mardin Havalimanı

1999 yılında hizmete giren Mardin Havalimanı şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.2011 yılına kadar hiçbir problem olmadan hizmet veren bu havalimanı 2011 yılında teknolojik açıdan eksik kalınca yenilenmek için kapatılmış ve 2014 yılında tekrar hizmete açılmıştır. Günümüzde yalnızca sivil uçuşlar gerçekleştiren havalimanı yurt dışı terminali olmasına rağmen sadece yurt içi uçuşlar gerçekleştirmektedir. Yılda 300 bine yakın yolcunun kullandığı havalimanı Mardin açısından oldukça önemlidir. Sizde Mardin uçak bileti alarak Mardin’in eşsiz sokaklarını gezebilirsiniz.

Mardin Havalimanına Ulaşım

Taksi: Havalimanı terminal binası çıkışında taksi durakları bulunmaktadır. Bu taksi duraklarından taksilere binip gitmek istediğiniz yere hızlı ve konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.
Havalimanı Servisleri: Her uçuş seferinden sonra kalkan servisler sayesinde hızlı şehir merkezine hızlıca ulaşabilirsiniz.
Araç Kiralama: Havalimanı çevresine bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize ve ailenize en uygun aracı kiralayıp istediğiniz gibi gezebilirsiniz

Mardin Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Turgutozal mah mardin cad, Mardin Havaalanı, 47109 Kızıltepe/Mardin
Kodu: MQM
Telefon: (0482) 312 01 18
Havalimanı tipi: Sivil

Popüler Havalimanları

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı
Tekirdağ Çorlu Havalimanı
Nassau Lynden Pindling Havalimanı
Adana Şakirpaşa Havalimanı
Muş Sultan Alparslan Havalimanı
Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı
Phuket Uluslararası Havalimanı