Ordu-Giresun Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Ordu-Giresun Havalimanı

Orta Karadeniz bölgesinde bulunan Ordu ve Giresun, yeşilin mavi ile buluştuğu şehirlerdir. Ordu uçak bileti alarak Karadenizde bulunan bu şehirlerdeki yemyeşil yaylaları, uzun dağları ve tertemiz plajları görebilirsiniz. Ordu Giresun Havalimanı, Ordu şehrinin sınırları içerisinde yer alan ve her 2 şehire hizmet veren havalimanıdır. 2015 yılında hizmete giren bu havalimanı Türkiye ve Avrupa'da denizin üzerine inşa edilmiş tek havalimanı olma özelliğine sahiptir. Havalimanı yılda ortalama 3 milyon yolcu ağırlamakla beraber oldukça modern ve donanımlıdır.Yalnızca sivil alanda hizmet veren havalimanı hem yurt içi hemde yurt dışı seferleri gerçekleştirmektedir.

Ordu Giresun Havalimanına Ulaşım

Taksi: Terminal binası önünde taksi durakları bulunmaktadır. Buradan taksiye binip istediğiniz noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.
Havalimanı Servisleri:Her uçuş sonrası havalimanı'nın önünden servisler kalmaktadır. Bu servisler gem Ordu istikametine hemde Giresun istikametine gitmektedir. Bu servisleri seçerek gitmek istediğiniz yere daha makbul bir fiyata gidebilirsiniz.
Araç Kiralama: Havalimanı terminal binasının içerisinde bulunan kurumsal Rent A Car şirketleri sayesinde güvenli bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Alibey Adası, 52010 Gülyalı/Ordu
Kodu: OGU
Telefon: (0452) 226 28 52
Havalimanı tipi: Sivil

Popüler Havalimanları

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Kars Harakani Havalimanı
Adana Şakirpaşa Havalimanı
Van Ferit Melen Havalimanı
Bursa Yenişehir Havalimanı
Sinop Havalimanı