Antalya Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Antalya Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Antalya Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Antalya Otogarı

Akdeniz bölgesinin batısında yer alan Antalya Körfezi kıyıları ile Toros Dağları arasında uzanan güzel şehir. Doğa güzellikleri, uzun süren deniz mevsimi ve tarihsel zenginlikleriyle gelişmiş bir turizm yöresidir.  Antalya’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Antalya’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Antalya otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 100′den fazla otobüs firmasının Antalya’ya seferi bulunmaktadır. Antalya Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 100′ün üzerindeki otobüs firmaları Antalya’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Antalya Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Antalya otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Antalya ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Antalya Otogarı
Telefon: +902423320105
Adres: Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bulv. Kepez/Antalya