Bilecik Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Bilecik Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Bilecik Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Bilecik Otogarı

Marmara Bölgesi'nin güney kesiminde yer alan Bilecik, şirin ve güzel bir Anadolu şehridir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş dönemine tanıklık eden şehir, çok eski çağlara uzanan bir medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle birçok önemli tarihi yapıya sahip olan Bilecik, kuzeyde Sakarya , batıda Bursa , doğuda Bolu , güneyde Eskişehir ve Kütahya ile komşudur . Bölgenin ana arterlerine bağlanabilen zengin bir coğrafyanın merkezinde yer almaktadır. Bilecik Otogarı çevre yolu üzerine kurulmuş içerisinde +20 otobüs firmasının bulunduğu bir şehir otogarıdır. Bilecik Otogarı’ndan çevre illere ve Türkiye’nin diğer şehirlerine rahatlıkla otobüs bileti bulabilirsiniz.

Bilecik Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bilecik Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bilecik otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bilecik Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı ulaşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bilecik ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Bilecik Otogarı
Telefon: +902282121088
Adres: Ertuğrulgazi Mh. Atatürk Bulv. Bilecik/Merkez