Kars Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kars Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kars Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kars Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kars Otogarı

Kars, deniz seviyesinden 1.500 kilometreden daha yüksek rakımı ile Türkiye'nin en yüksek şehirlerinden biridir. 250.000'den fazla nüfusa sahip olan kent, Iğdır, Ağrı, Erzurum, Ardahan ve Ermenistan ile komşudur. Kars bölgesi, zengin tarihi boyunca birçok medeniyet için her zaman büyük önem taşımıştır. Şimdi Ankara Garı'ndan Kars Garı'na uzanan Doğu Ekspresi'nin artan popülaritesi sayesinde kent, her yerde öne çıkan bir turizm destinasyonu haline geldi.  Kars’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kars’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kars otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 45′den fazla otobüs firmasının Kars’a seferi bulunmaktadır. Kars Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 45′in üzerindeki otobüs firması Kars’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kars Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kars Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kars otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kars Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kars ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kars Otogarı
Telefon: +904742127571
Adres: Atatürk Mah. Ardahan Yolu 36000 Merkez/Kars