Kayseri Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kayseri Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kayseri Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kayseri Otogarı

Kayseri, bir milyonu aşan nüfusu ile Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir. İl Adana, Kahramanmaraş, Sivas, Yozgat, Nevşehir ve Niğde ile komşudur. Güneydoğu ve Orta Türkiye arasında bir köprü görevi görür. Sonuç olarak, kültürü her ikisinin de harika bir karışımıdır.  Kayseri’ye bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kayseri’ye gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kayseri otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 50′den fazla otobüs firmasının Kayseri’ye seferi bulunmaktadır. Kayseri Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 50′nin üzerindeki otobüs firması Kayseri’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kayseri Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kayseri otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kayseri ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 41, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kayseri Otogarı
Telefon: +903523274500
Adres: Şeker Mah. Osman Kavuncu Blv. 38080 Kocasinan/Kayseri