Kocaeli Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kocaeli Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kocaeli Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kocaeli Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kocaeli Otogarı

Marmara Bölgesi'nin üçüncü büyük şehri olan Kocaeli'nin tarihi MÖ 8. yüzyıla kadar uzanıyor. Bitinia Krallığı döneminde bir şehre dönüştürülmüş ve Roma İmparatorluğu'nun başkenti olmuştur. Selçuklu döneminden beri mobil bir yol üzerinde bulunan şehir, hem Marmara'ya hem de Karadeniz'e komşudur. Kocaeli ’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kocaeli ’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kocaeli otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Kocaeli ’a seferi bulunmaktadır. Kocaeli  Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Kocaeli ’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kocaeli  Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kocaeli Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kocaeli otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kocaeli  Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kocaeli  ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kocaeli Otogarı
Telefon: +902623116315
Adres: Yahyakaptan Mah. Çayırköy Köyü Seymen Cad. 41000 İzmit/Kocaeli