Nilüfer Turizm Otobüs Bileti - Yolcu.com

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Nilüfer Turizm otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Nilüfer Turizm Hakkında

Kara yolu ulaşımının deneyimli ve güvenilir adresi Nilüfer Turizm, ulaşım sektörüne getirdiği yenilikler ile müşterilerine daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunmayı vadediyor. Bu kapsamda, “grup taşımacılığı” sistemini geliştiren Nilüfer Turizm, geniş araç filosu ile münferit ve şirket grup organizasyonları için sizlere verdiği hizmeti farklı bir boyuta taşıyor. İster günübirlik organizasyonlar, ister konaklamalı tur organizasyonlarında otobüs kiralama hizmeti için tercih edebileceğiniz Nilüfer Turizm sayesinde seyahat organizasyonlarınızı konforlu bir yolculuk ile taçlandırabilirsiniz. Nilüfer Turizm otobüs biletlerinde uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da yolcuların ilk tercihleri arasında.

Nilüfer Turizm otobüs firması 2000 yılında Hüseyin Karaplı tarafından Bursa'da kurulmuştur. Bursa ve çevresinin önde gelen otobüs firmasından biri olan Nilüfer Turizm, bölgenin en çok tercih edilen ve sevilen otobüs firması olmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar sayısız sefere imza atmış olan Nilüfer Turizm, kaliteli ve eğitimli personelleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Bursa ve bölgesinde olan iller başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen büyük illeri İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir'e sefer düzenlemektedir.

Firma her gün bir çok ile karşılıklı seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla sürekli kendini yenilemektedir. Nilüfer Turizm araç filosunda bulunan araçları çağın gereği olan tüm teknolojik gelişmelerle donatmaktadır. Yolcu güvenliğini sağlayabilmek amacıyla gerekli olan tüm donanımlara sahiptir.

Nilüfer Turizm En Popüler Otobüs Seferleri

Bursa merkezli olan Nilüfer Turizm’in Türkiye’nin birçok iline seferleri bulunmaktadır. İstanbul-Bursa, İzmir-Bursa, Ankara-Bursa seferleri ile bunların dönüş seferleri olan Bursa-İstanbul, Bursa-İzmir, Bursa-Ankara Nilüfer Turizm’in başlıca seferleri arasındadır. Bunların dışında da birçok ilin otogarlarında şubesi bulunmaktadır ve bu noktalardan düzenli olarak seferler düzenlenmektedir.

Nilüfer Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

2009 yılında otobüs filosunda güncellemeye giden Nilüfer Turizm, MAN markasına ait olan Neoplan model araçlardan 25 adet otobüsü kadrosuna katmıştır. Tüm otobüslerinde yolcu konforunu önemseyen Nilüfer Turizm, misafirlerinin rahatı için en küçük ayrıntıya önem vermesiyle bilinmektedir. Otobüs içi ikramları ve güler yüzlü hizmetiyle misafirlerini memnun etmektedir. Filosunda Mercedes Benz, Travego ve Neoplan otobüs modelleri bulunmaktadır. Tüm koltuklarında kanun gereği zorunlu tutulan emniyet kemeri uygulaması mevcuttur. Kitap okuma lambası, kişisel geniş ekran, TV, müzik ve film seçenekleriyle Nilüfer Turizm’de yapacağınız yolculuktan keyif alacaksınız

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti İptal Prosedürü

Yolcu.com’dan aldığınız otobüs biletlerinde seferden en az 12 saat öncesinde Canlı Destek ekibimize bağlanarak talebinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz, Nilüfer Turizm’in kurallarına göre biletiniz üzerinde değişiklik yapacaktır. Nilüfer Turizm otobüs bileti iptal prosedürleri gereği; seferin hareket saatinden sonra, geciken veya gelmeyen yolcuların biletleri ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır, yolcuların bileti geçersiz sayılmaktadır. 

Otobüs firmaları arasında misyon ve vizyon açısından önemli bir noktaya gelmiş olan Nilüfer Turizm, ayrıcalıklı hizmeti ile yolcularının beğenisini kazanmaktadır. Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünün önemli oyuncularından olan Nilüfer Turizm, yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştirir. Nilüfer Turizm güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke edinen ve. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan firma, sizleri Türkiye’nin birçok noktasına güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Diğer Otobüs Firmaları Otobüs Firmaları

Nilüfer Turizm Künyesi

Kuruluş Tarihi: 2000
Otobüs Sayısı: 45
Merkez: Bursa
Kurucu: Hüseyin Karaplı

Araç Özellikleri