Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Nilüfer Turizm otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Nilüfer Turizm Hakkında

Kara yolu ulaşımının deneyimli ve güvenilir adresi Nilüfer Turizm, ulaşım sektörüne getirdiği yenilikler ile müşterilerine daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunmayı vadediyor. Bu kapsamda, “grup taşımacılığı” sistemini geliştiren Nilüfer Turizm, geniş araç filosu ile münferit ve şirket grup organizasyonları için sizlere verdiği hizmeti farklı bir boyuta taşıyor. İster günübirlik organizasyonlar, ister konaklamalı tur organizasyonlarında otobüs kiralama hizmeti için tercih edebileceğiniz Nilüfer Turizm sayesinde seyahat organizasyonlarınızı konforlu bir yolculuk ile taçlandırabilirsiniz.

Nilüfer Turizm otobüs firması 2000 yılında Hüseyin Karaplı tarafından Bursa'da kurulmuştur. Bursa ve çevresinin önde gelen otobüs firmasından biri olan Nilüfer Turizm, bölgenin en çok tercih edilen ve sevilen otobüs firması olmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar sayısız sefere imza atmış olan Nilüfer Turizm, kaliteli ve eğitimli personelleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Bursa ve bölgesinde olan iller başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen büyük illeri İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir'e sefer düzenlemektedir.

Firma her gün bir çok ile karşılıklı seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla sürekli kendini yenilemektedir. Nilüfer Turizm araç filosunda bulunan araçları çağın gereği olan tüm teknolojik gelişmelerle donatmaktadır. Yolcu güvenliğini sağlayabilmek amacıyla gerekli olan tüm donanımlara sahiptir. 

Diğer Otobüs Firmaları Otobüs Firmaları

Nilüfer Turizm Künyesi

Kuruluş Tarihi: 2000
Otobüs Sayısı: 45
Merkez: Bursa
Kurucu: Hüseyin Karaplı

Araç Özellikleri