Trabzon Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Trabzon Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Trabzon Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Trabzon Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Trabzon Otogarı

Dünyanın hayranlıkla izlediği doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Karadeniz'in incisi, doğanın koynundan gelen lezzetlerin taçları; Her mevsim yağışlara rağmen Trabzon hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı konumundadır. Trabzon, Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. büyük şehridir. Ayrıca Samsun'dan hemen sonra Karadeniz bölgesinin 2. büyük şehridir. Trabzon’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Trabzon’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Trabzon otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 35′den fazla otobüs firmasının Trabzon’a seferi bulunmaktadır. Trabzon Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 35′in üzerindeki otobüs firması Trabzon’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Trabzon Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Trabzon otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Trabzon ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 139A Pelitli, 140A Akyazı, 202 Dörtyol, 203 Akçaabat, 209 Akçaköy, 210 Yıldızlı, 250 Afşin, 277 Beşikdüzü, 326 Karaçam, 402 Hayrat, 426 Köprübaşı, 451 Maçka, 476 Of ve 601 numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Trabzon Otogarı
Telefon: +904623252081
Adres: Sanayi Mah. Devlet Karayolu No:86, 61100 Merkez/Trabzon