Yalova Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Yalova Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Yalova Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Yalova Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Yalova Otogarı

Samanlı Dağları'nın eteklerinde yer alan Yalova, el değmemiş koyları, doğal güzellikleri ve doğal zenginlikleriyle her yıl birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Kelimenin tam anlamıyla bir termal merkez olan Yalova, kaplıcaların şifalı sularında günlük stresten kurtulma imkanı sunuyor. Yalova’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Yalova’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Yalova otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Yalova’ya seferi bulunmaktadır. Yalova Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Yalova’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Yalova Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Yalova Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Yalova otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yalova Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yalova ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Yalova Otogarı
Telefon: +902268140707
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, 77100 Merkez/Yalova