Zonguldak Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Zonguldak Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Zonguldak Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Zonguldak Otogarı

Zonguldak, Karadeniz'in batısında kömür madenleri ile ünlü bir şehirdir . M.Ö. 2500'lü yıllarda bir yerleşimin başladığı Zonguldak, Hititler zamanında cazibe merkezi haline gelmiş; Frigler ve Migdanlar da burayı yerleşim yeri olarak kullanmışlardır.  Zonguldak’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Zonguldak’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Zonguldak otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 20′den fazla otobüs firmasının Zonguldak’a seferi bulunmaktadır. Zonguldak Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 20′nin üzerindeki otobüs firması Zonguldak’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir.

Zonguldak Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Zonguldak Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Zonguldak otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Zonguldak Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Zonguldak ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Zonguldak Otogarı
Telefon: +903722571311
Adres: Bahçelievler Mahallesi, 67100 Merkez/Zonguldak