Adıyaman Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Adıyaman Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Adıyaman Havalimanı

22 Mayıs 1998'de hizmete girip yılda 1 milyon yolcu ağırlayan Adıyaman Havalimanında hem iç hemde dış hat seferleri bulunmaktadır.Son dönemlerde yeni bir kule ve 2 yeni bina yapılan havalimanında uçuş

Adıyaman Havalimanı Rehberi

22 Mayıs 1998'de hizmete girip yılda 1 milyon yolcu ağırlayan Adıyaman Havalimanında hem iç hemde dış hat seferleri bulunmaktadır.Son dönemlerde yeni bir kule ve 2 yeni bina yapılan havalimanında uçuşları Türk Hava Yolları gerçekleştirmektedir.Adıyaman Güney Doğu Anadolu bölgemizde bulunan küçük bir ildir 15 Aralık 1954 yılında Malatya'dan ayrılarak il konumuna gelen antik şehri gezmek için Adıyaman uçak bileti almalısınız.


Adıyaman Havalimanına Ulaşım


Taksi: Şehir merkezine yaklaşık 22 km uzaklıkta olan havalimanına ulaşımın en hızlı ve konforlu yolculuklarından olan taksilere ödeyeceğiniz ortalama ücret 80 TL'dir.
Otobüs: Yaklaşık 30 dk içerisinde ulaşımınızı sağlayacağınız otobüslerin fiyatı sadece 5 TL'dir.
Havalimanı Servisleri: 30 TL ücret ile istediğiniz ilçeye ulaşım sağlayabileceğiniz servisler her uçuşdan sonra mevcuttur.
Araç Kiralama: Havalimanı yakınlarında bulunan Rent A Car şirketleri sayesinde bütçenize en uygun araçları kiralayıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: 02000 Adıyaman Merkez/Adıyaman
Kodu: ADF
Telefon: (0416) 244 22 12
Havalimanı tipi: Sivil

Adıyaman Havalimanı