Amasya Merzifon Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Amasya Merzifon Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Amasya Merzifon Havalimanı

Amasya Merzifon Havalimanı,Amasya iline havayolu ile ulaşım sağlanması için 2008 yılında inşa edilmiştir.Dış hat terminalı bulunmayan havalimanında yalnızca iç hat seferleri düzenlenmektedir.Havaliman

Amasya Merzifon Havalimanı Rehberi

Amasya Merzifon Havalimanı,Amasya iline havayolu ile ulaşım sağlanması için 2008 yılında inşa edilmiştir.Dış hat terminalı bulunmayan havalimanında yalnızca iç hat seferleri düzenlenmektedir.Havalimanı merzifon ilçesine 6 km uzaklıkta bulunurken Şehir merkezine ise 45 km uzaklıktadır.İçerisinde kafe,emanet eşya alanı ve ATM bulunan havalimanında ücretsiz WI-FI hizmetide sunulmaktadır. Amasya uçak bileti yolcu.com’da.


Amasya Havalimanına Ulaşım


Taksi: Şehir merkezinden taksi ile yaklaşık 50 dakika'da ulaşım sağlamanız mümkün iken ulaşımınız açısından en hızlı ve en konforlu seçim taksiler olacaktır.
Havalimanı Servisleri: Havalimanı servislerine ödeyeceğiniz 15 TL ile 1.30 saat gibi bir sürede şehir merkezine ulaşmanız mümkündür.
Araç Kiralama: Havalimanı yakınlarında bulunan Rent A Car'lar sayesinde kendi bütçenize en uygun aracı kiralayıp özgür ulaşım sağlamanız mümkündür.


Havalimanı İletişim Bilgileri


Adres: 05300 Merzifon/Amasya
Kodu: MZH
Rakım: 1.785 m
Telefon: (0358) 535 10 16
Havalimanı tipi: Sivil/Askeri

Amasya Merzifon Havalimanı