Burundi Uçak Bileti Ara, En Ucuz Burundi Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Burundi Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Burundi uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Burundi Ülke Rehberi

Burundi

Burundi Cumhuriyeti eski bir Belçika kolonisidir. Orta Afrika'da bulunan 8 şehirden oluşmaktadır. Tanzanya, Ruanda ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile komşudur. En önemli şehirleri Gitega, Ngozi ve Muyinga'dır. Burundi, 27.834 kilometrekare yüzölçümü ile Afrika'da nispeten küçük bir ülkedir.

Toplam nüfusu 11,8 milyon kişidir. Ülkenin başkenti Gitega'dır. Ancak en büyük şehiri 331.000 nüfuslu Bujumbura'dır. Ülkenin diğer önemli şehirleri Bobo-Muyinga, Ruyigi ve Ngozi'dir. En büyük havalimanı Melchior Ndadaye Uluslararası Havalimanı'dır (BJM). Yaklaşık 131.000 kişilik yıllık yolcu trafiğine sahiptir.. Adını, ilçenin demokratik olarak seçilmiş ilk başkanı olan Melchior Ndadaye'den almıştır. Ülkenin resmi para birimi Burundi Frangı'dır

Burundi, sınırlı cazibe merkezleri sunan gelişmekte olan bir turizm destinasyonudur. Yaban hayatı ve milli parkları ile tanınır. Bazı destinasyonlar başkent Bujumbura, Rusizi Nehri Ulusal Parkı, Kigwena Doğal Ormanı ve Heha Dağı'dır. 299.000 yıllık turizm ziyaretçisinin çoğunluğu komşu Afrika ülkeleri ve bazı Avrupa ülkelerinden gelmektedir. Burundi uçak bileti şimdi yolcu.com'da!

Burundi Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Burundi uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Burundi uçak biletini satın alabilirsiniz
Burundi uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.