Gabon - Bahamalar Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Gabon - Bahamalar uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Gabon

Gabon

Gabon Cumhuriyeti eski bir Fransız kolonisidir. Orta Afrika'da bulunan 9 şehirden oluşmaktadır. Ekvator Ginesi, Kamerun ve Kongo Cumhuriyeti ile komşudur. En önemli iller Estuaire, Haut Ogooué ve Ogooué-Maritime'dir. Gabon, 267.667 kilometrekare yüzölçümü ile Afrika'nın en büyük 30. ülkesidir. İklimi tropikaldir, her zaman sıcak ve nemlidir. Coğrafyası, dar bir sahil ovası, savan ve iç kısımlarda tepelerle doludur..

Genel nüfusu 2 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti, aynı zamanda 1 milyondan fazla nüfusuyla en kalabalık şehri olan Libreville'dir. Ülkenin diğer önemli şehirleri Port-Gentil, Franceville ve Oyem'dir. En büyük havalimanı Léon-Mba Uluslararası Havalimanı'dır (LBV). Yaklaşık 1 milyon kişilik yıllık yolcu trafiğine sahiptir.Gabon'da doğal yeraltı zenginlikler açısından petrolün yanı sıra doğalgaz, elmas, niyobyum, manganez, uranyum, altın, kereste ve demir bulunurken, hidrolik enerji üretiminde de önemli bir konumdadır. Gabon uçak bileti alarak Gabon'u ziyaret edebilirsiniz.

Gabon Lokasyonu

Mobil Uygulama

Bahamalar

Bahamalar

Atlantik Okyanusunda yer alan Bahamalar 700 adadan oluşmaktadır. Bu adaların yüzde 30'unda insanlar yaşamaktadır. En büyük adalardan biri ve başkentin bulunduğu yer olan New Providence, ülke nüfusunun yüzde 70'ine ev sahipliği yapıyor. Bahamalar uçak bileti alarak Bahama adalarını gezebilirsiniz.

Bahamalar Gezilecek Yerler

Grand Bahama: Bahamalar'ın en güzel yerlerinden biri olan Grand Bahama, bölgenin en göz alıcı adasıdır. sırt çantalı gezginlerden lüks gemi turlarına kadar tüm gezginlerin seyahat programlarında mutlaka yer alması gerekir.

Korsan Müzesi: Korsan Müzesi, bir nesilden diğerine aktarılan binlerce ilgi çekici hikayenin bir parçası olmuştur. Bu müzeyi ziyaret etmek hem yetişkinlerin hem de çocukların keyif aldığı interaktif bir deneyimdir. Nassau, birçok ticaret yoluna saldırı planlamalarına yardımcı olan rakipsiz limanı sayesinde korsanların gözdesi olmuştur. Müze, kırmızı tuğlalar sayesinde tarihi bir görünüme sahip ve o dönemlerle bağdaştırılan pek çok unsur içeriyor

Bahamalar Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Gabon - Bahamalar uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Gabon - Bahamalar uçak biletini satın alabilirsiniz
Gabon - Bahamalar uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.