Grenada Uçak Bileti Ara, En Ucuz Grenada Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Grenada Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Grenada uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Grenada Ülke Rehberi

Grenada

Grenada, altı mahalleden oluşan eski bir İngiliz kolonisidir. En önemli mahalleleri Saint George, Saint Andrew ve Saint David'dir. Grenada, Karayipler'de, Trinidad ve Tobago'nun hemen kuzeyinde yer almaktadır. Toplam 348,5 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Ülkenin arazisi volkanik arazi ve dağlarla kaplıdır. İklimi tropikaldir.

Genel nüfusu yaklaşık 111.454 kişidir. Ülkenin başkenti aynı zamanda en kalabalık şehri olan Saint George'dur. Diğer büyük şehirler Gouyave ve Grenville'dir. Ülkenin en büyük ve tek uluslararası havalimanı Maurice Bishop Uluslararası Havalimanı'dır (GND). Adını eski Başbakan Maurice Bishop'tan almıştır. Havaalanı, bölgesel, Kuzey Amerika ve Avrupa destinasyonlarına erişim sağlar.

Grenada kültürü, Afrika, yerli ve Avrupa geleneklerinin bir karışımı hakimdir. Nüfusun çoğunluğu Hristiyandır. Resmi dil İngilizce'dir. Grenadian hukuk sistemi İngiliz ortak hukukuna dayanmaktadır. Hükümet biçimi, anayasal monarşi altındaki parlamenter demokrasidir. 

Grenada Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Grenada uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Grenada uçak biletini satın alabilirsiniz
Grenada uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.