Kayseri Erkilet Havalimanı Uçak Bileti - Yolcu.com

Kayseri Erkilet Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra

Kayseri Erkilet Havalimanı

Kayseri Erkilet Havalimanı Kayseri’de il özel idaresi tarafından yapılmış olup daha önceleri 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı tarafından askeri amaçlı olarak kullanılmaktaydı. Daha sonra DHMİ tar

Kayseri Erkilet Havalimanı Rehberi

Kayseri Erkilet Havalimanı Kayseri’de il özel idaresi tarafından yapılmış olup daha önceleri 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı tarafından askeri amaçlı olarak kullanılmaktaydı. Daha sonra DHMİ tarafından 15 Kasım 1998 tarihinde iç hat uçuşlarıyla sivil havacılık için kullanılmaya başladı. Kayseri Erkilet Havalimanı Kayseri şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. 2,500.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Kayseri uçak bileti alarak sizde Kayseri’yi keşfedebilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım Seçenekleri

HAVAŞ Otobüsleri: HAVAŞ otobüsleri her uçuş öncesi ve her uçuş sonrası Kayseri Erkilet Havalimanı’na ulaşım hizmeti gerçekleştirmektedir.

Kayseri Erkilet Havalimanı HAVAŞ Otobüsleri Kalkış Noktası: Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı BYZ AVM Otoparkı

Kayseri Erkilet Havalimanı HAVAŞ Servis Güzergahı: BYZ AVM – Kayseri Forum AVM Önü

Kayseri Erkilet Havalimanı  Belediye Otobüsleri:Kayseri şehir merkezinden havaalanına Kayseri Belediyesi’nin 4,100 ve 101 numaralı otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı Araç Kiralama: Gelen yolcu salonunda bulunan Rent a Car şirketlerinden bütçenize uygun araç kiralayabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı Taksi: Havaalanı çıkışında sizleri 7/24 hizmet veren taksiler beklemektedir.Şehir merkezine yaklaşık 35-40 TL  otogara ise 60-70 TL ücret alınmaktadır. 

Kayseri Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Merkez, Ahmet Yasevi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Blv., 38090 Kocasinan/Kayseri, Türkiye

Kodu: ASR

Rakım: 3.465′

Telefon: +90 352 337 52 44

Havalimanı tipi: Sivil / Askeri

 

Kayseri Erkilet Havalimanı