Paderborn - Yeni Zelanda Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Paderborn - Yeni Zelanda uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Paderborn Şehir Rehberi

Paderborn

Doğu Vestfalya-Lippe Bölgesi’nin en eski kenti olan Paderborn, Kral Şarlman’ın emriyle kuruldu. Paderborn adı, Pader Nehri’nin ismi ile “kaynak” manasına gelen “Born” kelimeleri birleştirilerek oluşturuldu. Almanya’nın en kısa nehri olan ve yaklaşık 200 kaynaktan doğan Pader Nehri’nin kıyısında dolaşmak için Paderborn uçak bileti almalısınız. 

Şehrin koruyucu azizi olan St. Liborius’un adına her yıl Temmuz ayında düzenlenen ve dokuz gün süren Libori Şenlikleri’ne katılmak için de tek eksiğiniz Paderborn uçak bileti. Almanya’nın en büyük halk şenliklerinden biri olan Libori Şenlikleri dini ayinleri panayır eğlencesi ile birleştirmesiyle ünlü.

Wunder Roms Sergisi

Paderborn uçak bileti sayesinde Piskoposluk Müzesi’nde ziyaret edebileceğiniz Wunder Roms Sergisi heykel koleksiyonuyla büyük ilgi topluyor.

Kreuzgang Manastırı

1036 senesinde yapılmasına rağmen yapılan başarılı restorasyonlarla günümüze ulaşan Kreuzgang Manastırı’nın bahçesinde de bir tur atmayı ihmal etmeyin.

Heinz Nixdorf MuseumsForum

Almanya’nın en iyi teknoloji müzelerinden biri olarak görülen ve dünyanın en büyük bilgisayar müzesi olan Heinz Nixdorf MuseumsForum da ajandanıza yakışacak.

Archdiocese Diocesan Müzesi

Romanesk, Gotik ve Rönesans Dönemleri’ne meraklıysanız Archdiocese Diocesan Müzesi’nde aradığınızı bulacaksınız.

Paderborn Katedrali

Şehrin merkez kilisesi olan 13. yüzyıldan kalma Paderborn Katedrali’nin Romanesk-Gotik mimarisi meraklısını büyülüyor.

Neuhaus Kalesi

Birçok hanedanın evi olan Neuhaus Kalesi, Rönesans Dönemi’nden 16. yüzyıldan kalmış. Neuhaus Kalesi’nin bahçesi de kaleye yakışır güzellikte…

Kaiser – Karls Parkı

Çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Kaiser – Karls Parkı’nda piknik yapmadan ya da güzel bir yürüyüşe çıkmadan ülkenize dönmeyin.

Mobil Uygulama

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda, dünyadaki en güzel ve fotojenik yerlerden biridir. 4.5 milyonun üzerinde nüfusa sahip küçük bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda, iki büyük kara kütlesinden Kuzey Adası ve Güney Adası  ve güneybatı Pasifik Okyanusunda bulunan Stewart Adası dahil olmak üzere bir dizi küçük adadan oluşur . İki ana ada, Cook Boğazı adı verilen 22 km'lik bir su şeridiyle bölünmüştür. Yeni Zelanda, Avustralya'nın yaklaşık 1.500 km doğusunda ve Pasifik Adaları'ndan yaklaşık 1.000 km uzaklıkta yer almaktadır.   İklim Kuzey ve Güney Adaları arasında değişmektedir ve oldukça karmaşıktır. Genel iklim ılıman ve ılımandır, ancak uzak kuzeydeki bölgeler sıcak subtropikal sıcaklıklar yaşarken, uzak güney daha soğuktur. Dağlık alanlarda Alp koşulları oluşur. Güney Adası'nda, Nor'Wester olarak bilinen bir Kuzey Batı rüzgarı, Batı Kıyısında yoğun yağış ve Doğu Kıyısında Canterbury'de dört saatten daha kısa bir sürüş mesafesinde sıcak ve kuru bir rüzgar görebilir. Sıcaklık gün içinde oldukça hızlı değişebileceğinden, ziyaretçilerin her türlü hava koşuluna hazırlıklı gitmeleri tavsiye edilir.

Yeni Zelanda Gezilecek Yerler

Tongariro Ulusal Parkı: Yükselen volkanlar, yabani ormanlar, kurak yaylalar, kaplıcalar, bitki tarlaları, turkuaz göller ve yemyeşil çayırlar melodramatik bir manzara sunuyor. Dünyanın en eski milli parklarından biri ve Yeni Zelanda'da ziyaret edilecek en iyi yerlerden biri olan Tongariro, çarpıcı güzellikler ve doğal harikalar diyarıdır. 

Coromandel Yarımadası: Coromandel Yarımadası, Kuzey Yeni Zelanda'da ziyaret edilecek en iyi yerlerden biridir. Şehrin koşuşturmacasından uzakta muhteşem bir dünya olan Coromandel Yarımadası, çevrelerinde huzur arayan, halinden memnun insanlar için bir cennettir.  

Queenstown: Ülkenin macera başkenti Queenstown, Yeni Zelanda'nın en önemli turistik yerlerinden biridir. Bungee jumping, rafting, jet bot, kaya tırmanışı, yamaç paraşütü, yürüyüş, yokuş aşağı kayak, dağ bisikleti; Yeni Zelanda'daki bu en popüler turistik mekanda adrenalin yüklü sporların listesi bir hayli geniştir.

Milford Sound: 'Dünyanın sekizinci harikası' olarak adlandırılan Milford Sound, Yeni Zelanda'da mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Buzullarla çevrili Milford Sound'un manzaraları inanılmaz derecede güzel. Burayı keşfetmenin en iyi yolu tekneyle gezintiye çıkmaktır.

Yeni Zelanda Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Paderborn - Yeni Zelanda uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Paderborn - Yeni Zelanda uçak biletini satın alabilirsiniz
Paderborn - Yeni Zelanda uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.