Porto Riko Uçak Bileti Ara, En Ucuz Porto Riko Uçak Bileti fiyatları - Yolcu.com

Porto Riko Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Porto Riko uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Porto Riko Ülke Rehberi

Porto Riko

Porto Riko, Karayip Denizi'nde bulunan bir ana ada ve birkaç küçük adadan oluşan ülkedir. Karayipler'deki daha büyük adaların bir grubu olan Büyük Antiller'in bir parçasıdır. Yaklaşık 3.4 milyonluk bir nüfusa ve İspanyol, Amerika Birleşik Devletleri ve Afro-Karayip etkilerinin karışımıyla şekillenen canlı bir kültüre sahiptir. Porto Riko, yıl boyunca sıcak havaya sahip tropikal bir iklime sahiptir. Ülke de para birimi olarak ABD doları kullanılır. Porto Riko uçak bileti artık yolcu.com’da!

Porto Riko Gezilecek Yerler

Eski San Juan
500 yıllık bir tarihe yayılan Old San Juan , şüphesiz Porto Riko'nun en ikonik ve değerli yerlerinden biridir. Eşsiz mimariyi ve renkli sokakları içinize çekmek için Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşın. Eski şehrin her yerine yayılmış eğlenceli yerel dükkanları gezmeyi unutmayın!

El Yunque Yağmur Ormanı
Adanın doğu tarafında,  Río Grande'de bulunan  El Yunque  , ABD Ulusal Orman Sisteminin bir parçası olan tek tropikal yağmur ormanıdır. 240'tan fazla ağaç türüne, benzersiz kuşlara, coquí  kurbağası gibi yerli türlere  ve güzel manzaraya ev sahipliği yapan orman, 25 şelale, birkaç nehir ve Taíno tanrılarının antik petrogliflerini içeren 28.000 dönümlük bir alana yayılmıştır. 

Vieques ve Culebra
Vieques ve Culebra , görülmesi gereken yerler listenize mutlaka eklemeniz gereken yakınlardaki iki ada. La  Isla Nena olarak bilinen Vieques, Porto Riko'nun doğu tarafında, Fajardo'dan 15 deniz mili uzaklıkta yer almaktadır.

Porto Riko Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Porto Riko uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Porto Riko uçak biletini satın alabilirsiniz
Porto Riko uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.