Türkiye - Porto Riko Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Türkiye - Porto Riko uçak biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Türkiye

Türkiye

Türkiye Cumhuriyeti, 81 ilden oluşan kıtalararası bir ülkedir. Komşu ülkeler Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, İran, Irak ve Suriye ile Güneydoğu Avrupa ve Güneybatı Asya'da yer almaktadır. En önemli iller İstanbul, Ankara ve İzmir'dir. Türkiye 783.356 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir ve bu nedenle dünyanın 36. büyük ülkesidir.  Türkiye, iklim kuşaklarından ılıman kuşak ile subtropikal kuşak arasında yer alır. ... Kıyı bölgelerinde denizlerin etkisiyle daha ılıman iklim özellikleri görülür. Dağların yüksekliği ve uzanışı deniz etkilerinin iç kesimlere ulaşmasını engeller. Bu nedenle iç kesimlerinde karasal iklim özellikleri görülür.

Genel nüfus 83,1 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti Ankara'dır. Ancak en kalabalık şehir 15,5 milyondan fazla nüfusu ile İstanbul'dur. Diğer önemli şehirler İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa'dır. Ülkedeki en büyük havalimanı, yıllık 52 milyonun üzerinde yolcu ile İstanbul Havalimanı'dır (IST). Bu da onu dünyanın en yoğun 28. havalimanı yapmaktadır.. İstanbul havalimanı her kıtaya mükemmel uçuş bağlantılarına sahiptir. Aynı zamanda Uluslararası Türk Hava Yolları havayoluna ev sahipliği yapmaktadır.

Türk kültürüne, ana din olarak İslam olmak üzere, tarihi kültürlerin bir karışımı hakimdir. Resmi dil Türkçedir. Hukuk sistemi, Avrupa modellerine dayanan medeni hukuktur. Devlet rejimi cumhuriyettir.

Ülkenin resmi para birimi Türk Lirasıdır . Türkiye, çeşitli kentsel ve doğal turizm destinasyonları ve cazibe merkezleri ile doludur. Pitoresk tarihi yerleri ve farklı kültürel yönleriyle bilinir. Belli başlı destinasyonlardan bazıları Ayasofya, Efes, Kapadokya, Topkapı Sarayı, Pamukkale, Sümela Manastırı ve Nemrut Dağı'dır. Ülkeyi her yıl yaklaşık 52 milyon turist ziyaret ediyor. Çoğu turist Avrupa ve çevresindeki ülkelerden geliyor ve bu da Türkiye'yi özellikle Rus turistler için çok popüler bir destinasyon haline getiriyor.

Türkiye Lokasyonu

Mobil Uygulama

Porto Riko

Porto Riko

Porto Riko, Karayip Denizi'nde bulunan bir ana ada ve birkaç küçük adadan oluşan ülkedir. Karayipler'deki daha büyük adaların bir grubu olan Büyük Antiller'in bir parçasıdır. Yaklaşık 3.4 milyonluk bir nüfusa ve İspanyol, Amerika Birleşik Devletleri ve Afro-Karayip etkilerinin karışımıyla şekillenen canlı bir kültüre sahiptir. Porto Riko, yıl boyunca sıcak havaya sahip tropikal bir iklime sahiptir. Ülke de para birimi olarak ABD doları kullanılır. Porto Riko uçak bileti artık yolcu.com’da!

Porto Riko Gezilecek Yerler

Eski San Juan
500 yıllık bir tarihe yayılan Old San Juan , şüphesiz Porto Riko'nun en ikonik ve değerli yerlerinden biridir. Eşsiz mimariyi ve renkli sokakları içinize çekmek için Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşın. Eski şehrin her yerine yayılmış eğlenceli yerel dükkanları gezmeyi unutmayın!

El Yunque Yağmur Ormanı
Adanın doğu tarafında,  Río Grande'de bulunan  El Yunque  , ABD Ulusal Orman Sisteminin bir parçası olan tek tropikal yağmur ormanıdır. 240'tan fazla ağaç türüne, benzersiz kuşlara, coquí  kurbağası gibi yerli türlere  ve güzel manzaraya ev sahipliği yapan orman, 25 şelale, birkaç nehir ve Taíno tanrılarının antik petrogliflerini içeren 28.000 dönümlük bir alana yayılmıştır. 

Vieques ve Culebra
Vieques ve Culebra , görülmesi gereken yerler listenize mutlaka eklemeniz gereken yakınlardaki iki ada. La  Isla Nena olarak bilinen Vieques, Porto Riko'nun doğu tarafında, Fajardo'dan 15 deniz mili uzaklıkta yer almaktadır.

Porto Riko Lokasyonu

Mobil Uygulama

Sık Sorulan Sorular

Yolcu.com ile kolaylıkla Türkiye - Porto Riko uçak bileti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken Sayfanın üst bölümünde bulunan Bilet Arama bölümünde Nereden-Nereye ve Tarih kısımlarını size uygun şekilde doldurarak arama yapmanız. Daha sonra size en uygun seferi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.
Yolcu.com size +250’den fazla havayolu firmalarının en ucuz uçak seferlerini listeler. Bu sayede bütçenize en uygun Türkiye - Porto Riko uçak biletini satın alabilirsiniz
Türkiye - Porto Riko uçak biletinizi Yolcu.com’dan taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve uygulanan vadeler anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından belirlenmektedir.
Yolcu, size tüm uçak firmalarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyata uçak bileti satın alabilmeni sağlar. Yolcu.com veya Yolcu.com Mobil uygulaması sayesinde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Havalimanlarında alınan ek önlemler sebebiyle oluşabilecek zaman kayıplarına karşı, uçuştan en az 2 saat önce terminale gelmeleri önerilmektedir.
Uçak biletinizi satın aldıktan hemen sonrasında bilet bilgilerinizi tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi göstererek seferinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.