Kars Harakani Havalimanı Uçak Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla seyahatinizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Kars Harakani Havalimanı

Ülkemizin en doğu bölgesinde Doğu Anadolu bölgesinin kuzeydoğu tarafında yer alan ve ülkemizin en soğuk illerinden biri olan Kars ülkemizde Güneşin ilk doğduğu şehirlerdendir. Kışın karla kaplanan dağları sayesinde kış sporlarının sıkça yapıldığı bir turizm kenti haline gelir kışları oldukça soğuk yazları ise serin geçen bu kent soğuk severlerin sıkça tercih ettiği kentlerden biridir. Kars Harakani Havalimanı 1988 yılında Kars'ta sivil seferlerle hizmete başlamıştır. Kurulduğunda Kars Havalimanı adını alan havalimanı'nın ismi 2015 yılında Kars Harakani Havalimanı olarak değiştirilimiştir. Kars şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı, yıllık 300 bin yolcuya hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Sizde yolcu.com'dan Kars uçak bileti alarak Kars'ın eşsiz güzelliklerini gezebilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanına Ulaşım

Taksi: Kars Havalimanı termnali binası çıkışında taksi durakları bulunmaktadır.Havalimanı taksileri sayesinde istediğiniz yere hızlı ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.
Havalimanı Servisleri: Her uçuşdan sonra havalimanı'nın önünden kalkan araçlar sayesinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Araç Kiralama: Havalimanı yakınlarındaki Rent A Car şirketleri sayesinde istediğiniz aracı kiralayıp gezebilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Yenişehir, 36000 Merkez/Kars
Kodu: KSY
Telefon: (0474) 213 56 67
Havalimanı tipi: Sivil
Rakım (ODS): 2.216 ft / 1.795 m

Popüler Havalimanları