Afyon Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Afyon Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Afyon Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Afyon Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Afyon Otogarı

Afyonkarahisar, yolların kesiştiği bir coğrafyada bulunması nedeniyle şanslı iller arasında. Merkez ilçe dahil 18 ilçesi bulunan kent, komşuları kadar gelişmese de kalkınma alanında, termal turizmle öne çıkmaya başlıyor. Ankara, Eskişehir, Denizli, Konya, Uşak, Kütahya, Isparta, Burdur’un ortasında yer alan Afyonkarahisar ilçeleri arasındaki mesafeyle de dikkat çekiyor. Örneğin Dazkırı ilçesiyle Emirdağ ilçesinin arası 200 kilometreyi aşıyor.

Afyonkarahisar’a ait bir otobüs firması olmamasına rağmen kente gitmek için otobüs bileti  bulmak, çoğu kez mümkün. Çünkü İstanbul-Antalya, Ankara-İzmir karayolları, kentten geçiyor. Afyonkarahisar’ın 29 Ekim 2008’de hizmete açılan yeni ve modern otogarı da, bu yolları birbirine bağlayan Çevre Yolu üzerinde bulunuyor. Afyonkarahisar Otogarı 31 yazıhane 110+ otobüs firmaları ile tüm Türkiye’ye otobüs bileti bulmak mümkündür.

Afyon Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Afyon otogarı şehir merkezine yakın bir konumda kurulmuştur. Şehir merkezine yakın bir konumda kurulduğu için otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Afyon otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Afyon Otogarına ulaşmak için ücretli ve ücretsiz bir çok seçenek mevcuttur.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Afyon Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Afyon ve ilçelerine, bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. 1 veya 3 numaralı terminal hatları ve Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüsünden belirli saatlerde kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile otogara ulaşabilirsiniz.

 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Afyon Otogarı
Telefon: +902722299010
Adres: Ertuğrul Gazi Mah. Güvenevler/Merkez/Afyonkarahisar