Aksaray Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Aksaray Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Aksaray Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Aksaray Otogarı

Aksaray doğu-batı, kuzey-güney istikametli kara yollarının kavşağı konumundadır. Şehir de hava alanı bulunmamaktadır. Ancak çevre illerden Konya ve Ankara hava alanlarına ulaşım sağlanarak aktarma otobüs yolculuğu ile şehire varabilirsiniz. Bunun yanında Türkiye’nin tam orta bölümünde yer alan ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Aksaray’a otobüs bileti bulmanız kolaydır. Büyük şehirlerin geçiş güzergahı olması sebebiyle karayolu ulaşımında şanlı adledilebilir. Aksaray Otogarı 35 ‘den fazla otobüs firması bulunmaktadır. 

Aksaray Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Aksaray Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Aksaray otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Aksaray Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Aksaray ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Aksaray Otogarı
Telefon: +903822137800
Adres: Eski Garaj, 68100 Taşpazarı / Aksaray