Ardahan Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Ardahan Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Ardahan Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Ardahan Otogarı

27 Mayıs 1992′de Kars ilinden ayrılan Çıldır, Damal, Göle, Hanak ve Posof ilçeleri ve merkez ilçe Ardahan kentini oluşturdu. Doğu Anadolu Bölgesi’nin kuzeydoğu köşesinde yer alan Ardahan ili, kuzey ve doğuda Gürcistan, güneydoğuda Ermenistan, güneyde Kars, güneybatıda Erzurum, batıda Artvin illeriyle çevrilir.  Ardahan otogarı içerisinde 30 firmanın bulunduğu bir şehirlerarası otogardır.

Ardahan Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Ardahan Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Ardahan otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ardahan Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Ardahan ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Ardahan Otogarı
Telefon: +904782113568
Adres: Karagöl Mah. Kura Cd. No:34 75000 Merkez/Ardahan