Artvin Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Artvin Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Artvin Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Artvin Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Artvin Otogarı

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin doğu ucunda yer alan Artvin ilinin toprakları genellikle dağlıktır. Türkiye ile Gürcistan arasındaki Sarp sınır kapısının 1988′de açılmasıyla turizm, transit taşımacılık ve ticaret yönünden ilin önemi artmıştır. Yüzölçümü ve nüfus açısından Türkiye’nin en küçük illerindendir. Türkiye’nin bakır üretiminin yarısını sağlayan Artvin’in ülke ekonomisinde önemli bir yeri vardır. Artvin Otogarı‘nda 30′a yakın otobüs firması düzenli olarak Türkiye’nin büyük şehirleri ve İstanbul ve Ankara’ya seferler düzenlemektedir. Ülke çapında hizmet veren otobüs firmaları ve yerel firmaları ile Artvin’e güvenle seyahat edebilirsiniz. Artvin’e internet üzerinden otobüs bileti almak için https://www.yolcu.com/otobus-bileti/ üzerinden  işlem yapabilirsiniz…

Artvin Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Artvin Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Artvin otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Artvin Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Artvin ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Artvin Otogarı
Telefon: +904665114949
Adres: Erzurum Caddesi No:9, 08000 Artvin Merkez/Artvin