Aydın Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Aydın Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Aydın Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Aydın Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Aydın Otogarı

Eğe bölgesinin orta kesiminde yer alan Aydın ilinin toprakları Ege Denizi kıyılarında başlayıp Büyük Menderes Irmağı boyunca doğuya doğru uzanır. İlin dört bir yanı geçmiş uygarlıkların kalıntılarıyla doludur. Buralarda eskiçağ kent kalıntılarıyla Bizanslılar, Anadolu Selçukluları, Aydınoğulları ve Osmanlılar döneminden kalma yapıtlar bir arada görülebilir. Bu yöre eskiçağlarda Batı Anadolu’nın kültür merkezi olmuş ve pek çok sanat, kültür ve düşünce adamı yetiştirmiştir. Thales, Anaksimandros, Anaksimenes, Hekataios, Hippodamos, İsidoros gibi ünlü düşünürler bunların bir kaçıdır.  20 dönümün üzerinde çok geniş bir alana yayılan Aydın Otogarı 70'den fazla otobüs firması ile Türkiye'nin her yerine ulaşabileceğiniz bir yapıya sahiptir. 

Aydın Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Otogarı şehir merkezine 7 km uzaklıkta kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Aydın otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Otogarı terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Aydın ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Aydın Otogarı
Telefon: +902562125050
Adres: Kurtuluş Mahallesi, 09020 Aydın Merkez/Aydın