Balıkesir Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Balıkesir Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Balıkesir Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Balıkesir Otogarı

Büyük bölümü Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir ilinin toprakları kuzeyde Marmara Denizi kıyılarına kadar uzanır… Güneydoğuda ki dağlık alan ile güneybatıda özellikle yazın deniz ve güneşten yararlanmak isteyenleri yeğledikleri Edremit Körfezi kıyıları Ege Bölgesi’nde kalır. Eskiçağlarda Ege ve Marmara kıyılarındaki kentleri birbirine bağlayan askeri ve ticari yollar Balıkesir’den geçerdi. Eskiden beri önemli bir zeydin üretim alanı olan Balıkesir, Türkiye’nin gelişmiş illerindendir. Balıkesir otogarı yeni yapılmuş bir otogardır.. Bu otogar’da 60 üzeri firma Türkiye’nin her yerine düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Otobüs yolculuğu yaparak ile bu şehre ulaşmak isteyenler online otobüs bileti için yolcu.com'u kullanabilirler.

Balıkesir Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Balıkesir otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Balıkesir ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan Troya ve Kepez ve K9  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Balıkesir Otogarı
Telefon: +902662465751
Adres: Paşa Alanı Mah. Bursa Yolu 8. Km Şehirler Arası Otobüs Terminali, 10020 Karesi/Balıkesir