Bayburt Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Bayburt Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Bayburt Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Bayburt Otogarı

Daha önce Gümüşhane’ye bağlı olan il 1989 yılında il statüsü kazanmıştır. Karadeniz bölgesini Doğu Anadolu’ya bağlayan güzergah konumunda ki Bayburt iline direkt ulaşım ancak karayolu ile sağlanmaktadır. İle en yakın hava alanı 1 saat mesafe uzaklıktaki Erzurum ilinde bulunmaktadır. Şingah Caddesi üzerinde bulunan Bayburt Otogar’ında 10′dan fazla otobüs firması düzenli olarak büyük şehirlere otobüs kaldırmaktadır. Bayurt’a otobüs bileti almak için otobüs bileti sayfası üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Bayburt Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bayburt Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bayburt otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bayburt Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bayburt ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Bayburt Otogarı
Telefon: +904584440269
Adres: Şingah Mah. Bayburt Otogar, 69000 Merkez/Bayburt, Türkiye