Bingöl Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Bingöl Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Bingöl Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Bingöl Otogarı

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Bingöl, rakımı yüksek illerimizden biridir. Fırat'ın kollarından Murat Nehri ile beslenen Bingöl coğrafyası MÖ 1300'lü yıllara dayanmaktadır. Şehrin farklı yerlerinde Hitit, Urartu, Makedonya, Roma , Sasani ve Bizans dönemlerinin izlerini görebilirsiniz . Şehrin kuzeyinde Erzurum ve Erzincan , doğusunda Muş , batısında Tunceli ve Elazığ , güneyinde Diyarbakır bulunmaktadır. Bingöl Otogarı şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. İçerisinde +20 otobüs firmasının bulunduğu bir şehir otogarıdır. Bingöl Otogarı’ndan çevre illere ve Türkiye’nin diğer şehirlerine rahatlıkla otobüs bileti bulabilirsiniz.

Bingöl Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bingöl Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bingöl otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bingöl Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı ulaşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bingöl ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan Troya ve Kepez ve K9 numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Bingöl Otogarı
Telefon: +904262142444
Adres: İnönü Mah. 12000 Bingöl Merkez/Bingöl