Bolu Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Bolu Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Bolu Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Bolu Otogarı

Karadeniz Bölgesi’nin en batı kesiminde yer alan ilimizdir. Dorukları bazen sisler ve bulutlar arasında kaybolan, yemyeşil ormanlarla kaplı dağlar, eşsiz güzellikteki akarsular ve küçük göller Bolu’nun doğal güzelliğini oluşturur. Boluya ulaşım Tem otoyolu ve D-100 karayolu ile sağlanmaktadır. İstanbul – Bolu arası yaklaşık 270 Km civarı iken Ankara – Bolu arası 180 Km kadardır ve tamamına yakını otobandır. Hava ulaşımı ve demir yolu ulaşımı mümkün değildir. Şehir içi ulaşım dolmuşlar ile sağlanmaktadır. Bolu otogarı il merkezine 1 km mesafededir. 20′nin üzerinde otobüs firması ile günün 20 saatine yakın büyük illere otobüs biletibulmanız mümkündür. Online olarak otobüs biletinizi yolcu.com otobüs bileti sayfasından sorgulayabilirsiniz.

Bolu Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bolu otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bolu ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan Troya ve Kepez ve K9  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Bolu Otogarı
Telefon: +903742741450
Adres: Paşaköy Mah. Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu