Bursa Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Bursa Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Bursa Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Bursa Otogarı

Büyük bölümü Marmara Bölgesi’nde yer alan Bursa ili toprakları, kuzeyde  Marmara Denizi kıyısından güneyde Ege Bölgesi’nin kuzey kesimine kadar uzanır. Eskiçağdan beri birçok uygarlığın yaşadığı Bursa ilinin tarihsel bakımdan belki de en önemli özelliği, iki eski Türk devletinin başkentlerinin bu ilde olmasıdır. Bursa Otogarı'nda 135′in üzerinde otobüs firması bulunmaktadır. Günün her saati büyük şehirlere, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere seferler bulunmaktadır. Bursa ya gidiş / geliş otobüs bileti yolcu.com''dan alınabilmektedir.

Şehir Merkezinden Bursa Otogarı'na Ulaşım

Bursa Otogarı şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bursa otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Bursa Otogarı
Telefon: +902242615400
Adres: Terminal Cd. Bursa Otogarı, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa