Çankırı Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Çankırı Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Çankırı Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Çankırı Otogarı

İç Anadolu Bölgesi’nin kuzeyi ile Karadeniz Bölgesi’nin batı kesimi arasında bir geçiş alanı niteliği taşıyan ilimizdir. Bu nedenle her iki bölgenin de doğa ve iklim özellikleri bu ilde görülür. Kuzeyde Ilgaz Dağı’ndan güneyde İç Anadolu düzlüklerine kadar uzanan Çankırı ili topraklarında  değerlendirilmemiş şifalı birçok maden suyu kaynağı vardır. Zengin bir tarihsel geçmişi olan il toprakları üzerinde Pontos Krallığı’nın temelleri atılmış ve krallığın ilk başkenti Kimiatene Çankırı’nın 40 km kuzeyinde kurulmuştur. Çankırı merkezde bulunan Çankırı Otogarı Çankırı – Ankara, Çankırı – İstanbul ‘a düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Çankırı içinotobüs bileti sorgulaması/alımını yolcu.com'dan yapabilirsiniz.

Çankırı Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım


Çankırı Otogarı şehir merkezinin içine kurulmuştur. Otobüs firmalarının  ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Çankırı otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Çankırı Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Çankırı ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Çankırı Otogarı
Telefon:
Adres: