Denizli Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Denizli Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Denizli Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Denizli Otogarı

Denizli, doğu ve güney kesimi Akdeniz Bölgesi’nde, batı ve kuzey kesimleri de Ege Bölgesi’nde yer alan, gerek doğal zenginlikleri, gerek tarihsel geçmişi ve kalıntılarıyla ülkemizin ilgiç illerinden biridir.Sularının şifa verici özelliği  efsanelere konu olan , hem doğal hem tarihsel bakımdan dünyaca ünlü Pamukkale buradadır. Uzun ve ahenkli ötüşüyle tanınan Denizli horozları ise ilin simgesi haline gelmiştir. Denizli Otogar aktif olarak hizmette bulunan 65′in üzerinde otobüs firması vardır. Bu firmalar Denizli ilinin Türkiye iç/dış yolcu transferinin neredeyse tüm yükünü üstlenmektedir ve hemen hemen her noktadan Denizli’ye otobüs bileti bulmak mümkündür.

Denizli Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım


Denizli Otogarı şehir merkezinin içine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Denizli otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Denizli ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 530, 191, 260, 240, 360, 420, 150 ve 170numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Denizli Otogarı
Telefon: +902582611088
Adres: Sümer, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Denizli Merkez/Denizli