Elazığ Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Elazığ Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Elazığ Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Elazığ Otogarı

Elazığ ili Doğu Anadolu Bölgesi’nin güneybatı kesiminde yer alır. Batıda Fırat Irmağı’nın çizdiği büyük yayın içinde kalan Elazığ ilinin sulak ve verimli toprakları eskiçağlardan beri yerleşme alanı  olarak önem taşımıştır.Eski yerleşme alanları ile bu verimli toprakların bir bölümü Keban ve Karakaya baraj göllerinin  suları altında kalan  Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş illerindendir. Günümüz Türkiye’sinin başlıca hidroelektrik enerji santrallerinden biri Elazığ ilindedir. Elazığ otogarında 30′un üzerinde firma bulunmaktadır. Günün hemen hemen her saati Elazığ’ı büyük şehirlere bağlayan güzergahlar ve noktalara otobüs bileti bulmak mümkündür.

Elazığ Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Elazığ otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Elazığ ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 1, 4, 12 ve 15  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Elazığ Otogarı
Telefon: +904242382490
Adres: Sanayi Mh., 23300 Merkez / Elazığ