Erzincan Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Erzincan Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Erzincan Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Erzincan Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzincan Otogarı

Doğu Anadolu Bölgesi’nin Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerine komşu olan kuzeybatı köşesinde yer alır. Dağların kuşattığı Erzincan ilinin kuzey kesimindeki bazı toprakları Karadeniz Bölgesi’nin sınırlarına taşar.Çok eski bir yerleşme alanı olan Erzincan ili, Türkiye’nin birinci derece deprem kuşaklarından birinin üstündedir Erzincan ‘a kara E-80 karayolu, hava yolu ve demir yolu ile ulaşım mümkündür. Erzincan Otogarı şehir merkezinde bulunmakta ve otuzun üzerinde firmadan alacağınız otobüs bileti ile Türkiye’nin büyük şehirlerine günün 16 saati aralıksız seferler düzenlenmektedir.

Erzincan Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan otogarı şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Erzincan otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Erzincan ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Erzincan Otogarı
Telefon: +904462141603
Adres: Cengiz Topel Mah. Erzincan Otogar Yolu Yoğurtlu Belediyesi, Merkez/Erzincan