Erzurum Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Erzurum Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Erzurum Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Erzurum Otogarı

Erzurum ilinin büyük bir bölümü Doğu Anadolu Bölgesi’nde kuzey kesimleri ise Karadeniz Bölgesi’nde yer alır. Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin dördüncü büyük ili olmasına karşın, nüfus yoğunluğu en düşük illerden biridir.Yazların çok kısa geçtiği, iklim koşullarının çok sert olduğu Erzurum ilinde kilometre kareye ortalama 34 kişi düşer. Erzurum komşu illere ve ülkenin diğer şehirlerine kara, hava ve demir yolu ile bağlıdır. Hava alanı şehre 10 ‘km mesafedeyken otogar ve tren gar’ı şehir merkezindedir. Erzurum otogarında 30+ firma hizmet vermektedir. Düzenli seferler ile otogar Erzurum ‘un yolcu yükünün büyük bir kısmını yüklenmiştir. Erzurum otobüs bileti  sayfasından yapacağınız sefer sorgulama ile alınabilmektedir.

Erzurum Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Edirne Otogarı şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Erzurum otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Erzurum ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Erzurum Otogarı
Telefon: +904422331200
Adres: Çiftlik Mah. Kars-Erzincan Yolu, 25050 Yakutiye/Erzurum