Eskişehir Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Eskişehir Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Eskişehir Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Eskişehir Otogarı

Eskişehir ili, İçbatı Anadolu Eşiğinden Sakarya Irmağının doğduktan sonra çizdiği büyük yayın doğudaki iç kesimine kadar uzanır. Büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Eskişehir ilinin kuzey kesimi Karadeniz Bölgesi’nin, batı ve güneybatıdaki bazı kesimleri de Ege Bölgesi’nin sınırları içine taşar. Eskişehir Otogarı şehir merkezinin biraz kenarında bulunmaktadır. Otogardan merkeze dilerseniz tramvaylar dilerseniz de otobüs ya da taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezi yaklaşık 15 dakika sürüyor. Eskişehir gidiş/geliş otobüs bileti'ni yolcu.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Eskişehir Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir otogarı şehir merkezine çok yakın bir konumda kurulmuştur. Şehir merkezine yakın kurulduğu için otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Eskişehir otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Eskişehir ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Eskişehir Otogarı
Telefon: +902222278800
Adres: Şeker Mah. Sivrihisar-2 Cd. 26120 Tepebaşı/Eskişehir