Gülnarlılar Mersin Nur Turizm Otobüs Bileti - Yolcu.com

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm Otobüs Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Gülnarlılar Mersin Nur Turizm otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm Hakkında

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm otobüs firması 1975 yılında Ahmet Nur tarafından Mersin'de kurulmuştur. Mersin ve çevresinin önde gelen otobüs firmasından biri olan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, bölgenin en çok tercih edilen ve sevilen otobüs firması olmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar sayısız sefere imza atmış olan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, kaliteli ve eğitimli personelleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Mersin ve bölgesinde olan iller başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen büyük illeri İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir'e sefer düzenlemektedir.

Firma her gün bir çok ile karşılıklı seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla sürekli kendini yenilemektedir. Gülnarlılar Mersin Nur Turizm araç filosunda bulunan araçları çağın gereği olan tüm teknolojik gelişmelerle donatmaktadır. Yolcu güvenliğini sağlayabilmek amacıyla gerekli olan tüm donanımlara sahiptir. 

Diğer Otobüs Firmaları Otobüs Firmaları

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm Künyesi

Kuruluş Tarihi: 1975
Otobüs Sayısı: 0
Merkez: Mersin
Kurucu: Ahmet Nur

Araç Özellikleri