Gümüşhane Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Gümüşhane Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Gümüşhane Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Gümüşhane Otogarı

Gümüşhane Doğu, Güney ve İç Anadolu bölgeleriyle köprü vazifesi gören bir şehirdir.  Kuzeyde Trabzon ve Giresun , doğuda Bayburt ve güneyde Erzincan ile çevrili kent, birçok önemli kültürel değere sahiptir. Gümüşhane Otogarı bünyesinde +20 otobüs firması bulunan, Gümüşhane iline hizmet veren bir şehirler arası otobüs terminalidir. Gümüşhane Otogarı’ndan bir çok şehre otobüs bileti bulmanız mümkün.

Gümüşhane Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Gümüşhane otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Gümüşhane ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan Troya ve Kepez ve K9 numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.
 


 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Gümüşhane Otogarı
Telefon: +904562131432
Adres: Hasanbey Mah. Daltaban Sanayi Sitesi 1. Blok No:8, 29000 Merkez/Gümüşhane