Hakkari Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Hakkari Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Hakkari Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Hakkari Otogarı

Ülkemizin güneydoğu kesiminde yer alan Hakkâri, Mezopotamya uygarlığının izlerini taşıyan tarihi bir şehirdir . Geçmişi oldukça eski olan kent, Paleolitik Çağ ile birlikte gün ışığına çıkmış ve Urartular zamanında yerleşim yeri haline getirilmiştir. Bir yandan İran ve Ortadoğu kültürü, diğer yandan Anadolu kültürü ile kent, eşsiz bir mirasa sahiptir. Şehrin kuzeyi ve batısında Şırnak , doğuda İran, güneyde ise Irak bulunuyor.

Hakkari Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Hakkari otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.
Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Hakkari ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım
Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 20:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Hakkari Otogarı
Telefon: +903483512476
Adres: Sümbül Mah. Hakkari-Van Blv. Merkez/Hakkari