Hatay Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Hatay Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Hatay Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Hatay Otogarı

Antakya olarak da anılan Hatay, Türkiye'nin en güney şehri ve Akdeniz, Suriye, Gaziantep ve Adana ile komşudur. Hatay, kültürel açıdan çok çeşitli bir şehirdir ve yılda yarım milyondan fazla yerli ve yabancı turisti çekmektedir. Tarihi, her yerinde dikkat çekici anıtlarla eski uygarlıklara kadar uzanmaktadır. Hatay'ın muhteşem mutfağı benzersizliğiyle parlıyor, tüm yemek severleri kendine çekiyor. Hatay Otogarı bölgenin kavşak noktası olduğu için 50’den fazla otobüs firması Hatay Otogarı’nda hizmet vermektedir. Hatay Otogarından çevre illere ve Irak, Suriye gibi ülkelere otobüs bileti bulmak mümkündür.

Hatay Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Hatay otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Hatay ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Hatay Otogarı
Telefon: +903262271031
Adres: Çevre Yolu Üzeri, 31180 Antakya/Hatay