Iğdır Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Iğdır Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Iğdır Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Iğdır Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Iğdır Otogarı

Ülkemizin en doğusunda yer alan Iğdır, yüzyıllardır yerleşim yeri olmuş ve kendine has tarihi ile dikkat çekmiştir. Şehir Ağrı Dağı yakınlarında kurulmuş ve milattan önce Urartular, Sümerler, Asurlular ve İskitler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Iğdır Otogarı bölgenin kavşak noktası olduğu için 50’den fazla otobüs firması Iğdır Otogarı’nda hizmet vermektedir. Iğdır Otogarından Türkiye’nin bütün şehirlerine otobüs bileti bulabilirsiniz.


Iğdır Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Iğdır otobüs bileti  almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Iğdır ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 20:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Iğdır Otogarı
Telefon: +904762286901
Adres: Emek Mah. Aydoğan Cd., 76000 Merkez/Iğdır