Isparta Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Isparta Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Isparta Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Isparta Otogarı

Güller Kenti, Isparta, Lidyalılar ve Persler döneminden beri ilerleme gösteren Isparta, Roma Dönemi'nde de önemli bir şehir olmuştur .Türk kültürünü taşıyan ilimiz Göller Bölgesi'nde yer almaktadır . Akdeniz'in nadide şehirlerinden biri olan Isparta, Antalya'ya çok yakındır. Isparta Otogarı bölgenin kavşak noktası olduğu için 50’den fazla otobüs firması Isparta Otogarı’nda hizmet vermektedir. Isparta Otogarından Türkiye’nin bütün şehirlerine otobüs bileti bulabilirsiniz.


Isparta Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Isparta otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Isparta ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 7 numaralı şehir içi otobüslere bindiğinizde direkt olarak şehrin otobüs terminaline ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Isparta Otogarı
Telefon: +902462272070
Adres: Bahçelievler Mah. Terminal No:10, 32200 Merkez/Isparta