İzmir Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

İzmir Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla İzmir Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

İzmir Otogarı

İzmir, Türkiye Cumhuriyeti'nin İstanbul ve Ankara'dan sonra 3. büyük şehridir. Çarpıcı plajları, neşeli insanları ve dinamik sosyal yaşamı ile İzmir, Türkiye'nin en popüler destinasyonlarından biridir. Öte yandan İzmirliler, ülkenin en mutluları olarak biliniyor. Arkadaşlarıyla kordonda, diğer halka açık yerlerde veya tiyatro ve halka açık toplantılar gibi kültürel etkinliklerde takılan neşeli insanları görebilirsiniz.  İzmir’e bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden İzmir’e gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden İzmir otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 100′den fazla otobüs firmasının İzmir seferi bulunmaktadır. İzmir Otogarı görünüm ve hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 100′ün üzerindeki otobüs firmaları İzmir’den hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

İzmir Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. İzmir otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun İzmir ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 54 Kemer Aktarma-Otogar

277 Tınaztepe/Yeni Mezarlık-Otogar

302 Konak-Otogar

555 Halkapınar Metro-Otogar

800 Menemen Aktarma-Otogar

117 Kavaklıdere-Otogar

191 Yurtoğlu/Sümbül-Otogar

204 Bornova Metro-Havalimanı Dış Hatlar Gidiş-Otogar

564 Ayakkabıcılar Sitesi-Otogar

560 Pınarbaşı-Otogar

505 Çamkule-Otogar 

numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: İzmir Otogarı
Telefon: +902324721010
Adres: Karacoğlan Mh. Kemalpaşa Caddesi No: 1, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Işıkkent, Bornova, İzmir