Kahramanmaraş Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kahramanmaraş Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kahramanmaraş Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kahramanmaraş Otogarı

Kahramanmaraş, Türkiye'nin Akdeniz bölgesinin kuzeydoğu ucunda yer alır ve Osmaniye, Adana, Kayseri, Sivas, Malatya, Adıyaman ve Gaziantep ile komşudur. Şehir, Türk Kurtuluş Savaşı sırasında halklarının özverili savaş çabaları nedeniyle, Türkçede kahraman anlamına gelen “Kahraman” anlamına gelen tarihi adına 1973 yılında eklenmiştir. Bugün şehir, muhteşem kültürel ve tarihi cazibe merkezleri ile bölgesinin popüler bir destinasyonudur.   Kahramanmaraş’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Kahramanmaraş’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Kahramanmaraş otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 100′den fazla otobüs firmasının Kahramanmaraş’a seferi bulunmaktadır. Kahramanmaraş Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 100′ün üzerindeki otobüs firmaları Kahramanmaraş’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Kahramanmaraş Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Kahramanmaraş otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kahramanmaraş ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 21:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan B/36-A ve B/36-B  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Kahramanmaraş Otogarı
Telefon: +903442123478
Adres: Hacımustafa Mah. Kahramanmaraş Otobüs Terminali, Merkez/Kahramanmaraş