Kamil Koç Otobüs Bileti - Yolcu.com

Kamil Koç Otobüs Bileti

Yolcu.com ayrıcalığıyla Kamil Koç otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Kamil Koç Hakkında

Türkiye’nin en öncü karayolunda insan taşımacılığı yapan otobüs firması olan Kamil Koç Turizm, Kamil Koç tarafından 1926 yılında faaliyete başlamıştır. İlk olarak Bursa merkezli kurulan bir otobüs şirketidir.
Bünyesinde çalıştırdığı 1100’den fazla araç ile geniş bir filoya sahiptir. Yıl içerisinde 67 şehir ve 287 ilçeye düzenlediği seferler ile hizmet vermektedir. Yıl içerisinde ortalama 35.000 adet sefer düzenleyen Kamil Koç Turizm firması ortalama 17 milyon yolcu taşımıştır. Son sekiz yıl içerisinde taşıdığı yolcu sayısını % 134 oranında artırmıştır. Kamil Koç Turizm firması 1926 yılından beri yaptığı seferler ile tecrübeli hizmet anlayışı dahilin de her geçen gün daha da büyüyen ve kendisini geliştiren bir firmadır.

Kamil Koç Turizm şuan Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında bulunan bir şirkettir. Kamil Koç Turizm Türkiye’nin ilk otobüs firmasıdır (1926). İlklerin firması Kamil Koç Turizm 1933 yılında Bursa-Ankara arasında ilk kez yolcu taşımacılığı yapan firmadır. 1949 yılında da İstanbul-Ankara arasında müşterilerine otobüslerle taşımacılık hattı sağlayan ilk otobüs firması olmaktadır. Kamil Koç Turizm, şirket bünyesinde ortalama 5000 adet personel çalıştırmaktadır. Bu çalışan personeller güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Personeller işe başlamadan önce eğitim departmanların da eğitime tabi tutulmaktadır. Bu eğitimler sonrası müşterilere hizmet vermektedirler.

Diğer Otobüs Firmaları Otobüs Firmaları

Kamil Koç Künyesi

Kuruluş Tarihi: 1992
Otobüs Sayısı: 1645
Merkez: İstanbul
Kurucu: Galip Öztürk

Araç Özellikleri