Karabük Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Karabük Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Karabük Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Karabük Otogarı

Karabük şehri, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinin batı kesiminde yer almaktadır. Karabük, tarihi zenginliğinin yanı sıra doğal güzelliği ile de dikkat çekiyor. İlin yarısından fazlası ormanlarla kaplıdır. Türkiye'deki ilk çelik fabrikası burada kurulmuştur. Karabük, halı üretimi ile de tanınır. Yerli ustalar, halı dokumacılığının geleneklerini ve sırlarını saklayarak bugüne kadar kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor. Karabük’ya bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Karabük’ya gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Karabük otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 100′den fazla otobüs firmasının Karabük’ya seferi bulunmaktadır. Karabük Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15'in üzerindeki otobüs firmaları Karabük’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Karabük Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Karabük Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Karabük otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karabük Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Karabük ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 21:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Karabük Otogarı
Telefon: +903704245158
Adres: Ergenekon Mah. Atatürk Blv. No:1, 78200 Merkez/Karabük