Karaman Otogarı Otobüs Bileti - Yolcu.com

Karaman Otogarı

Yolcu.com ayrıcalığıyla Karaman Otogarı otobüs biletinizi en hızlı ve en kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz günü belirlemek :)

Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Londra
Yarın
Popüler Şehirler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Adana
Bursa

Karaman Otogarı

Karaman’a bir çok ilden direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında büyükşehirlerden Karaman’a gün içerisinde birden çok sefer düzenlenir. Türkiye’nin hemen her şehrinden Karaman otobüs bileti bulmak hiç de zor değildir. 15′den fazla otobüs firmasının Karaman’a seferi bulunmaktadır. Karaman Otogarı görünüm ve  hizmet itibariyle bir hava alanını andırmakla birlikte 15′in üzerindeki otobüs firması Karaman’dan hemen her ile otobüs seferleri düzenlemektedir. 

Karaman Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Karaman Otogarı şehir merkezine kurulmuştur. Otobüs firmalarının şehir merkezinden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Karaman otobüs bileti almak için yakın illerde bulunan otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karaman Otogar terminalinde Otogar Taksileri bulunmaktadır. Bu taksileri tercih ederek gideceğiniz yere daha hızlı uluşabilirsiniz. Gideceğiniz konum için önceden pazarlık yapmayı unutmayın.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Karaman ilçelerine ve bazı köylerine servis ücretsiz hizmeti vardır. Bu servis araçlarını kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalin hemen dışında otobüs duraklarından istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 6:00'dan gece 24:00'a kadar belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan Troya ve Kepez ve K9  numaralı belediye otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. 

Popüler Otobüs FirmalarıTümü

Otogar: Karaman Otogarı
Telefon: +903382132465
Adres: Alacasuluk Mah. 100. Yıl Blv. No:85, 70100 Merkez/Karaman